WSPÓŁPRACA

Poszukujesz produktu spersonalizowanego ?

Na okazję jaką jest wesele, urodziny, rocznica lub inne ważne wydarzenie ? A może poszukujesz produktu firmowego ? Który będzie spersonalizowany dla Twojej firmy ? Na prezenty, gadżety dla pracowników lub klientów ?

Możemy stworzyć idealną świecę na Twoją imprezę lub dla Twojej firmy, spersonalizowaną, dostosowaną do Twoich potrzeb. Z własnym nadrukiem na szkle o własnym kolorze. Szeroki wybór zapachów, tworzonych przez nas, daje możliwość doboru zapachu jaki Ci się wymarzy. Skontaktuj się z nami ! Poinformuj nas o Twoich oczekiwaniach, a my przygotujemy ofertę indywidualną, najbardziej dostosowaną do Twoich potrzeb.

Chcesz by nasze produkty ozdobiły półkę Twojej Kwiaciarni czy Sklepu z artykułami domowymi ? A może prowadzisz salon kosmetyczny lub fryzjerski ?  

Napisz do nas ! Chętnie podejmiemy współpracę ! 

 

MD-Candle to więcej niż świece..

Mało kto wie, że tradycyjne świeczki zapachowe dostępne w ofertach wielu sklepów produkowane są z parafiny, czyli pochodnej ropy naftowej. Dodatkowo podczas palenia takiej świecy wydzielają się szkodliwe substancje, które negatywnie wpływają na nasze zdrowie i samopoczucie. Manufaktura MD-Candle zmienia myślenie o świecach. Chcemy, aby stały się one pierwszym wyborem klientów, a wszystko w trosce o ich bezpieczeństwo i środowisko naturalne.

Dlatego podczas produkcji świec zaczęliśmy wykorzystywać biodegradowalny, wolny od GMO i niealergizujący wosk sojowy. Knot wykonany jest z ekologicznej, niebielonej bawełny i bez metalowego rdzenia, który najczęściej jest ołowiany w tradycyjnych produktach. Cudowne zapachy zawdzięczamy wyjątkowym kompozycjom olejków zapachowych, które wykorzystywane są w aromaterapii. Wszystkie składniki zawierają niezbędne certyfikaty IFRA oraz REACH. Na koniec mieszankę umieszczamy w szklanych pojemniczkach, którym możesz nadać drugie życie.

Shopping Cart