mdcandle instagram

PAPAYA HOLIDAY - WOSK KOMINKOWY

  • kod producenta: 6622
  • produkt dostępny: TAK
  • wysyłka: do 3 dni

Odkryj słodycz papai zamkniętą w wosku. Zapach delikatnie roznosząc się po pomieszczeniu wprowadzi Cię w stan relaksu. Słodkie i owocowe nuty rozpalą zmysły i wpuszczą do domu letnie promienie słońca.

Nuta Głowy: Papaja
Nuta Serca: Mango, Jabłko
Nuta Bazy: Malina, białe piżmo
Rodzaj zapachu: Bardzo słodki, owocowy
Intensywność zapachu:

Gramatura: min. 45g. – 10 kostek
Czas uwalniania zapachu: 6-8h – 1 kostka

cena: 20.00 PLN 25.00 PLN
ilość:
PAPAYA HOLIDAY - WOSK KOMINKOWY

WOSKI KOMINOWE

Nasze woski wykonane są w 100% z wosku sojowego, szwedzkiego producenta, produkowanego z soi wolnej od GMO. Wosk jest wegański i całkowicie bezpieczny dla zdrowia, nie zawiera metali ciężkich oraz syntetycznych dodatków. Jest bezpieczny w kontakcie ze skórą. Temperatura topnienia wosku sojowego wynosi 40 stopni Celsjusza – dzięki temu, ryzyko poparzenia woskiem jest mniejsze niż w przypadku innych wosków.

Zapachy używane do produkcji wosków:

WSKAZÓWKI :


ŚWIECE MAŁE

ŚWIECE DUŻE

WOSKI KOMINOWE

DYFUZORY ZAPACHOWE

AKCESORIA

Strona internetowa md-candle.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez stronę internetową md-candle.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć tutaj [X]