mdcandle instagram

X-MAS PINE TREE - WOSK KOMINKOWY

  • kod producenta: 2550271
  • produkt dostępny: TAK
  • wysyłka: do 3 dni

Rozgrzej wosk i poczuj się jak w choinkowym raju Świętego Mikołaja. Sosnowe nuty świeżo ciętego drzewka przełamane zapachem cedrowym wprowadzą Cię w świąteczny, grudniowy nastrój oraz przypomną zapach aromatycznej choinki przez cały rok. 

Nuta Głowy: Gałązka Sosnowa, Bergamotka
Nuta Serca: Owoce leśne, Szafran
Nuta Bazy: Mech, Drzewo cedrowe, Drzewo sandałowe
Rodzaj zapachu: Leśny, świąteczny
Intensywność zapachu:

Gramatura: min. 45g. – 10 kostek
Czas uwalniania zapachu: 6-8h – 1 kostka

cena: 20.00 PLN 25.00 PLN
ilość:
X-MAS PINE TREE - WOSK KOMINKOWY

WOSKI KOMINOWE

Nasze woski wykonane są w 100% z wosku sojowego, szwedzkiego producenta, produkowanego z soi wolnej od GMO. Wosk jest wegański i całkowicie bezpieczny dla zdrowia, nie zawiera metali ciężkich oraz syntetycznych dodatków. Jest bezpieczny w kontakcie ze skórą. Temperatura topnienia wosku sojowego wynosi 40 stopni Celsjusza – dzięki temu, ryzyko poparzenia woskiem jest mniejsze niż w przypadku innych wosków.

Zapachy używane do produkcji wosków:

WSKAZÓWKI :


ŚWIECE MAŁE

ŚWIECE DUŻE

WOSKI KOMINOWE

DYFUZORY ZAPACHOWE

AKCESORIA

Strona internetowa md-candle.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez stronę internetową md-candle.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć tutaj [X]