mdcandle instagram

Hot Chili Mandarin - dyfuzor

  • kod producenta: 11174
  • produkt dostępny: TAK
  • wysyłka: do 3 dni

Przepiękny zapach mandarynki, przełamany ostrością papryczki chili. Aromat cytrusów kojarzy się z powolnym odejściem lata i powitaniem pięknej jesieni. Papryczka doda ciepła i pikanterii, by wieczór na kanapie pod kocem był magiczny. Świeca idealnie uzupełni przestrzeń również w łazience, podczas gorącej kąpieli w akompaniamencie pachnącej piany.

  • Nuta Głowy: Pomarańcza, Czerwona papryka
  • Nuta serca: Cynamon, Gałka Muszkatołowa, Anyż
  • Nuta bazy: Bursztyn, Czarny pieprz, Mandarynka

  • Rodzaj zapachu: Słodki, Pikantny, Rozgrzewający
  • Intensywność zapachu:

Pojemność: 100ml
Czas uwalniania zapachu: 30 - 60 dni. Czas uwalniania, jest zależny od miejsca ustawienia dyfuzora.

cena: 59.00 PLN
ilość:
Hot Chili Mandarin - dyfuzor

DYFUZORY ZAPACHOWE

Nasze dyfuzory tworzone są z pasją i miłością do natury. Nie posiadają żadnych substancji szkodliwych dla środowiska oraz zdrowia ludzi i zwierząt.

Bazą dyfuzorów jest olej migdałowy, pochodzący z ekologicznej produkcji.

Skład: Olej Migdałowy, Woda destylowana, Polyglyceryl-4 Laurate/Sebacate (naturalna substancja konserwująca z właściwościami nawilżającymi), Polyglyceryl-6 Caprylate/Caprate (Konserwant działający na zahamowanie rozwoju mikroorganizmów oraz zapewniający określoną stabilność mikrobiologiczną)

Zapachy używane do produkcji dyfuzorów:

Patyczki używane do dyfuzorów są wyprodukowane w 100% z naturalnego rattanu.

WSKAZÓWKI :

Podczas pierwszego użycia wyjmij z kartonika szklany flakonik oraz patyczki. Odkręć nakrętkę oraz delikatnie podważ i wyciągnij plastikową zatyczkę. Przykręć nakrętkę oraz włóż patyczki. Pierwszy raz odwróć patyczki po upływie 24h – by zostały równomiernie nasączone.

Odwracaj patyczki co 5-7 dni, by zwiększyć intensywność zapachu.

Możliwe, że płynna zawartość dyfuzora zmniejszy swoją objętość w pierwszym tygodniu używania. Będzie działo się to za sprawą naturalnych składników, które przenikną we włókna patyczków, by równomiernie uwalniać zapach. Nie wpłynie to na intensywność i czas uwalniania zapachu.


ŚWIECE MAŁE

ŚWIECE DUŻE

WOSKI KOMINOWE

DYFUZORY ZAPACHOWE

ZESTAWY

AKCESORIA

Strona internetowa md-candle.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez stronę internetową md-candle.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć tutaj [X]