mdcandle instagram

Crazy Peony - Świeca 200ml

  • kod producenta: 42312
  • produkt dostępny: TAK
  • wysyłka: do 3 dni

Zapach, który kojarzy się ze słońcem w ogrodzie. Piwonia w akompaniamencie konwalii, jaśminu i róży, sprawi, że poczujesz powiew lata i wyobrazisz sobie błogi odpoczynek na huśtawce w sąsiedztwie pachnącej tęczowej rabaty.

  • Nuta Głowy: Piwonia, Konwalia
  • Nuta Serca: Róża, Jaśmin, Bawełna
  • Nuta Bazy: Piżmo

  • Rodzaj zapachu: Kwiatowy
  • Intensywność zapachu:

Pojemność: 200ml
Czas palenia: ok. 40h

cena: 65.00 PLN
ilość:
Crazy Peony - Świeca 200ml

Produkty powiązane

ŚWIECE MAŁE

Nasze świece wykonane są w 100% z wosku sojowego, szwedzkiego producenta, produkowanego z soi wolnej od GMO. Wosk jest wegański i całkowicie bezpieczny dla zdrowia, nie zawiera metali ciężkich oraz syntetycznych dodatków. Wosk sojowy spala się bez kopcenia, nie uwalnia do środowiska niebezpiecznych substancji. Jest bezpieczny w kontakcie ze skórą. Temperatura topnienia wosku sojowego wynosi 40 stopni Celsjusza – dzięki temu, ryzyko poparzenia woskiem jest mniejsze, niż w przypadku innych wosków.

Zapachy używane do produkcji świec:

Do produkcji świec używamy wyłącznie knotów bawełnianych powlekanych woskiem sojowym. Nasze knoty nie zawierają ołowianego rdzenia, który podczas spalania osadza się na płucach

WSKAZÓWKI :

Podczas pierwszego użycia zapal świecę na minimum 2 godziny, tak by górna tafla wosku roztopiła się całkowicie, zapobiegnie to utworzeniu leja, który spowoduje brak możliwości wypalenia się całej świecy.

Nie pal świecy dłużej niż 4 godziny, by wosk nie utracił swoich walorów zapachowych a knot był w jak najlepszej kondycji.

Przed ponownym rozpaleniem świecy, ucinaj zawsze knot na długość ok. 0,5cm, by zapobiec zadymieniu płomienia.

Po upływie 4 godzin zgaś świecę i zapal inną :)


ŚWIECE MAŁE

ŚWIECE DUŻE

WOSKI KOMINOWE

DYFUZORY ZAPACHOWE

ZESTAWY

AKCESORIA

Strona internetowa md-candle.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez stronę internetową md-candle.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć tutaj [X]