mdcandle instagram

DYFUZORY ZAPACHOWE

DYFUZORY ZAPACHOWE

Nasze dyfuzory tworzone są z pasją i miłością do natury. Nie posiadają żadnych substancji szkodliwych dla środowiska oraz zdrowia ludzi i zwierząt.

Bazą dyfuzorów jest olej migdałowy, pochodzący z ekologicznej produkcji.

Skład: Olej Migdałowy, Woda destylowana, Polyglyceryl-4 Laurate/Sebacate (naturalna substancja konserwująca z właściwościami nawilżającymi), Polyglyceryl-6 Caprylate/Caprate (Konserwant działający na zahamowanie rozwoju mikroorganizmów oraz zapewniający określoną stabilność mikrobiologiczną)

Zapachy używane do produkcji dyfuzorów:

  • Są zgodne ze standardami IFRA (Międzynarodowe Stowarzyszenie Zapachów – promujące bezpieczne stosowanie zapachów) – Certyfikaty są u nas zawsze dostępne na życzenie klienta.
  • Są zgodne z przepisami REACH (Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady regulujące stosowanie substancji oraz ocenę pod względem bezpieczeństwa oraz zapewnienia wysokiego poziomu ochrony zdrowia i środowiska ).
  • Nie zawierają substancji opublikowanych przez Europejską Agencję Chemiczną (ECHA).
  • Posiadają Certyfikat Wegański – żaden składnik nie pochodzi od zwierząt oraz żaden zapach nie był testowany na zwierzętach

Patyczki używane do dyfuzorów są wyprodukowane w 100% z naturalnego rattanu.

WSKAZÓWKI :

Podczas pierwszego użycia wyjmij z kartonika szklany flakonik oraz patyczki. Odkręć nakrętkę oraz delikatnie podważ i wyciągnij plastikową zatyczkę. Przykręć nakrętkę oraz włóż patyczki. Pierwszy raz odwróć patyczki po upływie 24h – by zostały równomiernie nasączone.

Odwracaj patyczki co 5-7 dni, by zwiększyć intensywność zapachu.

Możliwe, że płynna zawartość dyfuzora zmniejszy swoją objętość w pierwszym tygodniu używania. Będzie działo się to za sprawą naturalnych składników, które przenikną we włókna patyczków, by równomiernie uwalniać zapach. Nie wpłynie to na intensywność i czas uwalniania zapachu.

ŚWIECE MAŁE

ŚWIECE DUŻE

WOSKI KOMINOWE

DYFUZORY ZAPACHOWE

ZESTAWY

AKCESORIA

Strona internetowa md-candle.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez stronę internetową md-candle.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć tutaj [X]