mdcandle instagram

WOSKI KOMINOWE

WOSKI KOMINOWE

Nasze woski wykonane są w 100% z wosku sojowego, szwedzkiego producenta, produkowanego z soi wolnej od GMO. Wosk jest wegański i całkowicie bezpieczny dla zdrowia, nie zawiera metali ciężkich oraz syntetycznych dodatków. Jest bezpieczny w kontakcie ze skórą. Temperatura topnienia wosku sojowego wynosi 40 stopni Celsjusza – dzięki temu, ryzyko poparzenia woskiem jest mniejsze niż w przypadku innych wosków.

Zapachy używane do produkcji wosków:

  • Są zgodne ze standardami IFRA (Międzynarodowe Stowarzyszenie Zapachów – promujące bezpieczne stosowanie zapachów) – Certyfikaty są u nas zawsze dostępne na życzenie klienta.
  • Są zgodne z przepisami REACH (Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady regulujące stosowanie substancji oraz ocenę pod względem bezpieczeństwa oraz zapewnienia wysokiego poziomu ochrony zdrowia i środowiska ).
  • Nie zawierają substancji opublikowanych przez Europejską Agencję Chemiczną (ECHA).
  • Posiadają Certyfikat Wegański – żaden składnik nie pochodzi od zwierząt oraz żaden zapach nie był testowany na zwierzętach

WSKAZÓWKI :

  • Składniki wosków do kominka są dobrane, by wypełnić zapachem pomieszczenie wielkości 30m2.
  • Przy pomieszczeniu powyżej 30m2 lub chęci zwiększenia intensywności zapachu, zalecamy użycia dwóch kostek :)
  • Podgrzewając woski sojowe, zalecamy używanie sojowych podgrzewaczy do kominka.
  • Gdy wosk przestanie uwalniać zapach, łatwo usuniesz go z podstawki kominka. Wystarczy lekko podważyć patyczkiem zastygnięty wosk i ściągnąć papierem.

ŚWIECE MAŁE

ŚWIECE DUŻE

WOSKI KOMINOWE

DYFUZORY ZAPACHOWE

ZESTAWY

AKCESORIA

Strona internetowa md-candle.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez stronę internetową md-candle.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć tutaj [X]