mdcandle instagram mdcandle facebook

Płatności i przesyłka

Sprzedawca udostępnia następujące sposoby realizacji płatności:

  • Płatność poprzez usługę przelewy24.pl
  • przelewem na rachunek bankowy Sprzedawcy Marika Wawrzyniak, Os. Stefana Batorego 79/U1,U2 i U3 60-687 Poznań, o numerze: 73 1090 2590 00000 00148 4340 00 (Santander) w tytule wpisaując numer zamówienia.

Kupujący dokonujący zapłaty przelewem powinien zapłacić za Towar wraz z kosztami dostawy w terminie 5 dni od dnia potwierdzenia Zamówienia. Po tym terminie oferta Sprzedawcy nie jest wiążąca.

Informacje o kosztach dostawy są uwidaczniane w trakcie wypełniania interaktywnego formularza składania Zamówienia. Ponadto informacja o kosztach dostawy uwidoczniona została w zakładce „Koszt dostawy”. Koszty dostawy doliczane są do ceny Towaru i ponoszone są przez Kupującego.

Standardowe koszty dostawy kształtują się następująco:

Sposób dostawy Przedpłata (przelew lub płatność online) Czas dostarczenia
Kurier InPost 14zł 1-5 dni roboczych
Paczkomaty InPost 15zł 1-5 dni roboczych

Zamówienie powyżej 180 zł gratis 1-5 dni roboczych. Sprzedawca zastrzega sobie prawo do zmiany kosztów dostawy w przypadku wzrostu cen firm dostawczych.


Bestsellery

Małe świece sojowe

Duże świece sojowe

Woski zapachowe do kominka

DYFUZORY ZAPACHOWE

ZESTAWY

AKCESORIA DO ŚWIEC

Strona internetowa md-candle.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez stronę internetową md-candle.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć tutaj [X]