Sklep

Wyświetlanie 1–16 z 103 wyników

Naturalne świece zapachowe

W MD-Candle chcemy, aby nasze naturalne świece sojowe kojarzyły się wyłącznie z dobrymi doświadczeniami. Dlatego też poza pięknym wyglądem i doborem wyjątkowych oraz intensywnych aromatów, wprowadziliśmy szereg rozwiązań w trosce o zdrowie naszych klientów i środowisko naturalne. Jesteśmy świadomą ekologicznie firmą. Decydujemy się na opakowania i materiały transportowe nadające się do recyklingu oraz zredukowaliśmy do niezbędnego minimum wykorzystanie plastiku. W każdej wykonanej przez nas świecy z wosku sojowego znajdują się najlepsze składniki, które stanowią ekologiczną alternatywę dla tradycyjnych świec parafinowych.

Wierzymy, że dobre zmiany przynoszą efekty. Chcemy uświadamiać naszych klientów o korzyściach płynących z naturalnych świec zapachowych z Poznania. Nieustannie poszukujemy lepszych i ekologicznych rozwiązań w działalności naszej firmy. Zależy nam na tym, aby być przyjaznymi środowisku, które nas otacza, na każdym etapie naszej działalności. Przykładamy ogromną wagę do sposobu dostarczania nam surowców oraz procesu produkcji naturalnych świec zapachowych sojowych.

Oferta naturalnych świec sojowych od MD-Candle

Bezkonkurencyjne umilacze wolnego czasu, samotnych jesiennych wieczorów czy romantycznych kolacji tylko we dwoje – świece zapachowe to doskonały sposób na pobudzenie zmysłów, zaznanie upragnionego relaksu oraz nadanie zwykłym chwilom wyjątkowości i magii. Dzięki rosnącej świadomości ludzi, trosce o środowisko i własne zdrowie, a także poszukiwaniu tego, co naturalne, nasze ekologiczne świece naturalne stają się coraz popularniejsze. Jest to wyjątkowa alternatywa dla tradycyjnych parafinowych świeczek, które poza niską ceną, nie mają żadnych większych zalet.

W naszym sklepie internetowym MD-Candle w Poznaniu, chcemy, aby świece stały się czystą przyjemnością bez niemiłych niespodzianek. Dlatego też podczas produkcji parafinę zastąpiła soja, a dokładniej wosk sojowy. Jest on biodegradowalny, niealergizujący i wolny od GMO. Ponadto knot znajdujący się w zapachowych świecach sojowych wykonany jest z ekologicznej i niebielonej bawełny. Cudowne zapachy naszych produktów wywodzą się z wyjątkowych kompozycji zapachowych, w których wykorzystaliśmy naturalne olejki eteryczne.

Dlaczego warto wybierać nasze naturalne świece zapachowe z Poznania?

Nasze świeczki zapachowe mają wiele zalet, ale do najważniejszej z pewnością należy zaliczyć to, że są one bezpieczne i pozytywnie wpływają na środowisko. Dzięki temu, że są one biodegradowalne, można je w dowolnym momencie zutylizować. W odróżnieniu od parafiny, nasze świece zapachowe naturalne z Poznania nie emitują podczas spalania szkodliwych związków chemicznych i dwutlenku węgla. Wymagają także niższej temperatury do topnienia, przez co są bezpieczniejsze i trudno się nimi oparzyć.

Czas palenia naszych naturalnych świec z Poznania jest zdecydowanie dłuższy w porównaniu z tradycyjnymi odpowiednikami. Wystarczą więc na zdecydowanie dłuższy czas. Dodatkowo spalają się równomiernie ze ścianek szkła, w którym się znajdują. Wydzielają niezwykle aromatyczny zapach przynosząc tym samym odprężenie po ciężkim dniu w pracy lub dodając energii do działania. Nasze świeczki sojowe nie zawierają sztucznych dodatków, które są szkodliwe dla zdrowia.

Jeśli szukasz ekologicznych świec sojowych to zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem. W naszej ofercie znajdziesz także wiele innych produktów, jak dyfuzory zapachowe, akcesoria do świec i woski kominkowe. Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy i zamów już dzisiaj aromatyczne świece od MD-Candle!

Shopping Cart