Woski kominkowe

Wyświetlanie 1–16 z 27 wyników

Woski zapachowe do kominka

Woski zapachowe do kominków to produkty, po które coraz częściej sięgają miłośnicy pięknych aromatów w swoim otoczeniu. Są one świetna alternatywą dla naszych świec sojowych, ale w celu uzyskania intensywniejszego efektu zapachowego, warto jednocześnie używać dwóch produktów o tej samej nucie. Woski do kominka mają wiele zalet, o których powinieneś się koniecznie przekonać. Jako jedna z niewielu firm oferujemy woski kominkowe w Poznaniu w szerokiej gamie zapachowej, które wyprodukowane są tylko i wyłącznie z naturalnych składników. Sprawdź naszą ofertę i wybierz już dzisiaj swój ulubiony zapach!

WOSKI ZAPACHOWE DO KOMINKA

Sojowe woski zapachowe to nic innego jak małe porcje wosku używanego w klasycznych świecach, ale pozbawione opakowania i knota. Wystarczy, że wrzucisz dowolną ilość wybranego zapachu do kominka ceramicznego z odpalonym tealight i od razu będziesz mógł cieszyć się niepowtarzalnym aromatem roznoszącym się wokół Ciebie.

Największą zaletą wosków zapachowych jest to, że są bardziej wydajne niż świeczki czy woski parafinowe. Poza tym są one bardziej aromatyczne, a małe kosteczki przypominające czekoladę możesz dzielić na dowolnej wielkości porcje, uzyskując tym samym całkowitą kontrolę nad intensywnością zapachu olejków eterycznych, które uwalniają się pod wpływem ciepła. Zapachowy wosk sojowy można wykorzystywać wielokrotnie, aż do momentu, gdy straci swój zapach.

WOSK SOJOWY ZAPACHOWY DO KOMINKA

Wosk kominkowe to zdecydowanie świetne rozwiązanie dla osób, które szybko nudzą się nutami zapachowymi. Jest to także doskonały wybór dla tych, co zastanawiają się nad zakup świec, które mamy w swojej ofercie, ale nie wiedzą jaka kompozycja zapachowa będzie dla nich odpowiednia. Woski kominkowe są więc alternatywą dla pełnowymiarowych świec i dają możliwość testowania wybranych woni. Pamiętaj jednak, że intensywność zapachu w wosku zawsze będzie większa od palonych przez Ciebie świec.

ZAPACHOWE WOSKI DO KOMINKA W POZNANIU

W naszych produktach stosujemy tylko i wyłącznie naturalne substancje, co zdecydowanie odróżnia je od tradycyjnych świec zapachowych, dyfuzorów i wosków kominkowych. Popularny wosk jest ciekawym sposobem, aby we wnętrzu zapanował piękny zapach. Dodatek aromatycznych olejków zapachowych i cały wachlarz różnych propozycji doskonale sprawdza się na co dzień, a także wtedy, gdy chcesz daną chwilę uczynić jak najbardziej wyjątkową.

Wosk jest świetnym dodatkiem do aromaterapii. Umieszcza się go w dedykowanym kominku, który znajdziesz również w naszej ofercie. Pod wpływem ciepła świeczki zaczyna on się rozpuszczać. Tym samym uwalnia całą paletę zapachów. To stylowy i prosty sposób, by we wnętrzu pachniało ulubionym aromatem, a różnego rodzaju składniki pozwalają uzyskać idealny efekt. Nasze woski kominkowe to także doskonały pomysł na prezent.

AROMATYCZNE WOSKI KOMINKOWE POZNAŃ

Klimatyczne woski kominkowe, które produkujemy w Poznaniu, to najmodniejszy sposób, aby stworzyć w domu niesamowity klimat. Przywodzi on na myśl zarówno znane aromaty, jak i te orientalne, które mogą kojarzyć się z rajskimi wakacjami. Nasze produkty podczas topienia, oddają najcenniejsze nuty i stanowią doskonały wybór dla wszystkich.

W naszej ofercie znajdziesz wszystkie niezbędne akcesoria do świec, dyfuzorów i wosków kominkowych. Staramy się nieustannie rozwijać nasz asortyment, aby zawsze spełniać oczekiwania klientów i jednocześnie zaskakiwać ich nowymi nutami zapachowymi. Zachęcamy także do przeglądania pozostałych kategorii w naszym sklepie internetowym. Znajdziesz w nich małe świece sojowe, akcesoria do świec, zestawy oraz dyfuzory zapachowe i duże świece sojowe.

Naturalne świece zapachowe

W MD-Candle chcemy, aby nasze naturalne świece sojowe kojarzyły się wyłącznie z dobrymi doświadczeniami. Dlatego też poza pięknym wyglądem i doborem wyjątkowych oraz intensywnych aromatów, wprowadziliśmy szereg rozwiązań w trosce o zdrowie naszych klientów i środowisko naturalne. Jesteśmy świadomą ekologicznie firmą. Decydujemy się na opakowania i materiały transportowe nadające się do recyklingu oraz zredukowaliśmy do niezbędnego minimum wykorzystanie plastiku. W każdej wykonanej przez nas świecy z wosku sojowego znajdują się najlepsze składniki, które stanowią ekologiczną alternatywę dla tradycyjnych świec parafinowych.

Wierzymy, że dobre zmiany przynoszą efekty. Chcemy uświadamiać naszych klientów o korzyściach płynących z naturalnych świec zapachowych z Poznania. Nieustannie poszukujemy lepszych i ekologicznych rozwiązań w działalności naszej firmy. Zależy nam na tym, aby być przyjaznymi środowisku, które nas otacza, na każdym etapie naszej działalności. Przykładamy ogromną wagę do sposobu dostarczania nam surowców oraz procesu produkcji naturalnych świec zapachowych sojowych.

Oferta naturalnych świec sojowych od MD-Candle

Shopping Cart