Świece małe

Wyświetlanie wszystkich wyników: 15

Przepięknie pachnące świece sojowe produkujemy z zastosowaniem w pełni naturalnych materiałów. Używamy 100-procentowego wosku sojowego oraz certyfikowanych i wegańskich olejków zapachowych. Dzięki temu masz pewność, że stosowane przez nas bawełniane knoty są wolne od szkodliwego ołowiu. Szeroka gama świec zapachowych w wielu różnych opakowaniach sprawia, że idealne sprawdzą się w wielu aranżacjach domowych. Poznaj i uwolnij magiczne zapachy natury, które zamknęliśmy w ozdobnym szkle. Szukasz małych świeczek sojowych w Poznaniu? Sprawdź naszą bogatą ofertę i wybierz swój ulubiony zapach!

NATURALNE ŚWIECE SOJOWE

Nasze świece wykonane są w 100% z wosku sojowego, szwedzkiego producenta, produkowanego z soi wolnej od GMO. Wosk jest wegański i całkowicie bezpieczny dla zdrowia, nie zawiera metali ciężkich oraz syntetycznych dodatków. Wosk sojowy spala się bez kopcenia, nie uwalnia do środowiska niebezpiecznych substancji i jest bezpieczny dla skóry. Temperatura topnienia wosku sojowego wynosi 40 stopni Celsjusza. Dzięki temu ryzyko poparzenia woskiem jest znacznie mniejsze w porównaniu z innymi rodzajami wosku.

Świece z wosku sojowego to w Polsce stosunkowo nowy trend. Stanowią one świetną alternatywę dla świec parafinowych. Te drugie produkowane są między innymi z ropy naftowej, a w trakcie ich spalania uwalniają się toksyczne związki, jak toluen oraz rakotwórczy benzen. Dlatego lepiej ich unikać. Nasze naturalne świece sojowe, które kupisz w Poznaniu, nie emitują do atmosfery szkodliwych substancji.

Wosk sojowy, który używamy do naszych świeczek zapachowych, powstaje z nasion soi. Jego atutem jest nie tylko fakt, że jest bezpieczniejszy dla zdrowia. Naturalne świece zapachowe mogą palić się nawet o 250% niż tradycyjne, co czyni je zdecydowanie bardziej wydajnymi. Sprawdź ofertę naszego sklepu z małymi świecami sojowymi w Poznaniu i zamów już dzisiaj!

MAŁE ŚWIECE SOJOWE NATURALNE Z POZNANIA – POZNAJ ZALETY NASZYCH ŚWIECZEK

Dlaczego warto wybierać nasze naturalne świeczki z Poznania? Do ich najważniejszych zalet zalicza się:
– świece sojowe palą się dłużej, nie tunelują i możesz je wypalić do ostatniej kropli wosku,
– do naturalnego wosku sojowego nie dodajemy żadnych substancji poza tymi, które są certyfikowane – dodajemy naturalne olejki eteryczne,
– podczas spalania wydzielają się naturalne aromaty zamiast szkodliwych substancji,
– są one bezpieczne dla dzieci, alergików i kobiet w ciąży,
– wosk spala się w niższej temperaturze i trudno się nim poparzyć.

ŚWIECE SOJOWE ZAPACHOWE OD MD-CANDLE – ALTERNATYWA DLA WEGAN

Sojowe świece zapachowe w szkle to świetna alternatywa dla osób, które zwracają szczególną uwagę na etyczność wybieranych produktów. Podczas produkcji naszego asortymentu nie cierpi żadne stworzenie, a ich wypalanie nie jest szkodliwe dla naszej planety. Świece z parafiny nadal cieszą się popularnością, ale należy pamiętać o tym, że są one toksyczne dla ludzi i otaczającego nas środowiska. Często przedstawianą alternatywą są ekologiczne świece z wosku pszczelego lub właśnie sojowe. Te pierwsze nie są jednak wybierane przez wegan, dlatego najlepszym wyborem nasze małe świece sojowe z Poznania, których skład jest w pełni cruelty-free.

ŚWIECE SOJOWE W SZKLE I ICH WPŁYW NA ZDROWIE

Dzięki temu, że wosk sojowy nie jest toksyczny, a olejki zapachowe są uwalniane, a nie spalane. Możesz cieszyć się magicznym zapachem bez obaw o swoje zdrowie. Zapomnisz o bólu głowy, który pojawia się podczas palenia tradycyjnych świec. Świetnie sprawdzą się także do domów, w których są małe dzieci, kobiety w ciąży czy alergicy. Woskiem sojowym trudno się oparzyć i łatwiej się go zmywa z każdej powierzchni. W naszym sklepie z małymi świecami sojowymi w Poznaniu przygotowaliśmy szeroką ofertę produktów o wielu różnych zapachach. Znajdziesz u nas kompozycje zapachowe kojarzące się z letnim słońcem w ogrodzie, które zawarte są w Crazy Peony, z tropikalnymi wakacjami – Pinacolada i wiele innych.

ZAPACHOWE ŚWIECE SOJOWE – SPRAWDŹ NASZE WSKAZÓWKI

Podczas pierwszego użycia zapal świecę na minimum 2 godziny, tak by górna tafla wosku roztopiła się całkowicie, zapobiegnie to utworzeniu leja, który spowoduje brak możliwości wypalenia się całej świecy. Nie pal świecy dłużej niż 4 godziny, by wosk nie utracił swoich walorów zapachowych a knot był w jak najlepszej kondycji. Przed ponownym rozpaleniem świecy, ucinaj zawsze knot na długość ok. 0,5 cm, by zapobiec zadymieniu płomienia. Po upływie 4 godzin zgaś świecę i zapal inną.
Nasze małe świece sojowe z Poznania to doskonały pomysł na prezent. Sprawdź także ofertę produktów znajdujących się w innych kategoriach. Znajdziesz tam duże świece sojowe, niezbędne akcesoria do świec, a także woski kominkowe

Koszyk