Świece 400ml

Wyświetlanie wszystkich wyników: 11

Duże świece sojowe

Duże świece sojowe wykonane z wosku sojowego zdobywają coraz większą popularność. Cenione są za swoją naturalność i bezpieczeństwo. Bez przeszkód możesz je palić w otoczeniu dzieci, alergików i kobiet w ciąży. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że ekologiczne świece sojowe palą się dłużej niż świece parafinowe. Dostępne są one w atrakcyjnym, ozdobnym szkle, dzięki czemu mogą stanowić także świetny dodatek aranżacyjny w Twoim domu. Jeśli szukasz dużych świec sojowych w Poznaniu, to koniecznie sprawdź naszą ofertę!

Duże świece z wosku sojowego w Poznaniu – postaw na zdrowie i bezpieczeństwo

Czy spotkałeś się kiedykolwiek ze stwierdzeniem, że spalanie świec zapachowych jest szkodliwe dla naszego zdrowia? W przypadku tradycyjnych świec parafinowych rzeczywiście tak jest. Parafina, która jest pochodną ropy naftowej, podczas spalania wydziela toksyczne substancje, które negatywnie wpływają na nasze bezpieczeństwo i zdrowie. Są one szkodliwe dla układu krwionośnego, oddechowego i nerwowego. Wydzielany przez świece parafinowe toulen i benzen powodują bóle głowy oraz podrażnienia oczu i skóry. Często w ich wnętrzu znajduje się utwardzony knot z rdzeniem, w którym są szkodliwe metale – ołów i cyna.

Oferowane przez nas duże świece zapachowe w Poznaniu z bawełnianym knotem wykonane są z wysokiej jakości wosku sojowego. Dzięki temu są one bezpieczne dla zdrowia i korzystnie wpływają na nasze samopoczucie. Dzieje się tak, ponieważ naturalne świece zapachowe produkowane są z surowca roślinnego. Nasiona soi są produktem spożywczym, a wytwarzany z nich wosk stosuje się między innymi w kosmetykach.

Zastosowane bawełniane knoty są także w pełni naturalne i nie mają żadnego utwardzonego rdzenia metalowego. Wybierając produkty z naszej oferty, masz gwarancję, że kupujesz naturalne zapachowe świece sojowe bez sztucznych dodatków, barwników, ulepszaczy czy utwardzaczy. Poza tym ich czas palenia jest znacznie dłuższy niż tradycyjnych świec parafinowych, a naturalne olejki eteryczne relaksują i wypełniają przestrzeń delikatnym zapachem.

DUŻE ŚWIECE SOJOWE ZAPACHOWE

Duże świece zapachowe, które oferujemy w naszym sklepie w Poznaniu, posiadają naturalne olejki zapachowe i eteryczne. Ich zaletą jest brak szkodliwego wpływu na zdrowie – efekt jest wręcz odwrotny. W zależności od produktu, jaki wybierzesz, nasze kompozycje zapachowe mogą działać uspokajająco i wyciszająco, a także dodawać energii i pobudzać. Nawet ich długie palenie nie będzie powodować bólów głowy i złego samopoczucia, ponieważ podczas spalania nie dymią i wytwarzają znikome ilości dwutlenku węgla.

Duże świece naturalne z bawełnianym knotem są w pełni bezpieczne dla użytkowników i otaczającego nas środowiska. Naturalny wosk sojowy jest biodegradowalny – w przeciwieństwie do parafiny nie pochodzi on z kopalni o ograniczonych złożach, ale z odnawialnych surowców. Na dodatek nasze duże świece sojowe umieszczane są w szklanych pojemnikach, które można następnie wykorzystać powtórnie w domu albo oddać do recyklingu.

EKOLOGICZNE DUŻE ŚWIECZKI SOJOWE JAKO PREZENT

Szukasz ekskluzywnego prezentu na każdą okazję, który będzie świetną ozdobą i praktycznym podarunkiem? Nasz duże świece zapachowe z Poznania w słoiczkach to idealny pomysł, aby podarować je wybranej osobie. Wysokiej jakości produkty, które znajdziesz w naszej ofercie przypadną do gustu nawet najbardziej wymagającym osobom. Staną się one świetnym dodatkiem do aranżacji wnętrza, wprowadzając jednocześnie do niego romantyczną atmosferę. Chyba nie ma na świecie osoby, której nie poruszałby blask oraz subtelne światło płomienia podczas romantycznej kolacji lub uroczystego obiadu. Nasze ręcznie wykonane świece nadadzą każdemu pomieszczeniu przytulnego charakteru i otulą przyjemnymi nutami zapachowymi. Możesz je również wykorzystać do aromaterapii.

Wręczając bliskim osobom zestawy prezentowe ze świecami w szkle możesz być pewien, że są one sposobem na magiczny klimat bez względu na charakter wnętrza. Palenie naszych świec sojowych nie ma żadnego negatywnego wpływu na środowisko naturalne i zdrowie, ponieważ nie dochodzi do wydzielania szkodliwych substancji. Niska temperatura topnienia wosku przekłada się na dłuższy czas palenia świec – obdarowana osoba będzie mogła dłużej cieszyć się niepowtarzalnym aromatem.

DUŻE ŚWIECE ZAPACHOWE W POZNANIU – JAK PALIĆ?

Podczas pierwszego użycia zapal świecę na minimum 2 godziny, tak by górna tafla wosku roztopiła się całkowicie, zapobiegnie to utworzeniu leja, który spowoduje brak możliwości wypalenia się całej świecy. Nie pal świecy dłużej niż 4 godziny, by wosk nie utracił swoich walorów zapachowych a knot był w jak najlepszej kondycji. Przed ponownym rozpaleniem świecy, ucinaj zawsze knot na długość ok. 0,5 cm, by zapobiec zadymieniu płomienia. Po upływie 4 godzin zgaś świecę i zapal inną.

Jeśli szukasz dużych świec sojowych w Poznaniu, które są w pełni naturalne, ekologiczne i biodegradowalne, to koniecznie sprawdź naszą ofertę. Znajdziesz u nas również małe świece sojowedyfuzory zapachoweakcesoria do świeczestawy i woski kominkowe

Naturalne świece zapachowe

W MD-Candle chcemy, aby nasze naturalne świece sojowe kojarzyły się wyłącznie z dobrymi doświadczeniami. Dlatego też poza pięknym wyglądem i doborem wyjątkowych oraz intensywnych aromatów, wprowadziliśmy szereg rozwiązań w trosce o zdrowie naszych klientów i środowisko naturalne. Jesteśmy świadomą ekologicznie firmą. Decydujemy się na opakowania i materiały transportowe nadające się do recyklingu oraz zredukowaliśmy do niezbędnego minimum wykorzystanie plastiku. W każdej wykonanej przez nas świecy z wosku sojowego znajdują się najlepsze składniki, które stanowią ekologiczną alternatywę dla tradycyjnych świec parafinowych.

Wierzymy, że dobre zmiany przynoszą efekty. Chcemy uświadamiać naszych klientów o korzyściach płynących z naturalnych świec zapachowych z Poznania. Nieustannie poszukujemy lepszych i ekologicznych rozwiązań w działalności naszej firmy. Zależy nam na tym, aby być przyjaznymi środowisku, które nas otacza, na każdym etapie naszej działalności. Przykładamy ogromną wagę do sposobu dostarczania nam surowców oraz procesu produkcji naturalnych świec zapachowych sojowych.

Oferta naturalnych świec sojowych od MD-Candle

Shopping Cart