Świece 200ml

Wyświetlanie 1–16 z 18 wyników

Przepięknie pachnące świece sojowe produkujemy z zastosowaniem w pełni naturalnych materiałów. Używamy 100-procentowego wosku sojowego oraz certyfikowanych i wegańskich olejków zapachowych. Dzięki temu masz pewność, że stosowane przez nas bawełniane knoty są wolne od szkodliwego ołowiu. Szeroka gama świec zapachowych w wielu różnych opakowaniach sprawia, że idealne sprawdzą się w wielu aranżacjach domowych. Poznaj i uwolnij magiczne zapachy natury, które zamknęliśmy w ozdobnym szkle. Szukasz małych świeczek sojowych w Poznaniu? Sprawdź naszą bogatą ofertę i wybierz swój ulubiony zapach!

NATURALNE ŚWIECE SOJOWE

Nasze świece wykonane są w 100% z wosku sojowego, szwedzkiego producenta, produkowanego z soi wolnej od GMO. Wosk jest wegański i całkowicie bezpieczny dla zdrowia, nie zawiera metali ciężkich oraz syntetycznych dodatków. Wosk sojowy spala się bez kopcenia, nie uwalnia do środowiska niebezpiecznych substancji i jest bezpieczny dla skóry. Temperatura topnienia wosku sojowego wynosi 40 stopni Celsjusza. Dzięki temu ryzyko poparzenia woskiem jest znacznie mniejsze w porównaniu z innymi rodzajami wosku.

Świece z wosku sojowego to w Polsce stosunkowo nowy trend. Stanowią one świetną alternatywę dla świec parafinowych. Te drugie produkowane są między innymi z ropy naftowej, a w trakcie ich spalania uwalniają się toksyczne związki, jak toluen oraz rakotwórczy benzen. Dlatego lepiej ich unikać. Nasze naturalne świece sojowe, które kupisz w Poznaniu, nie emitują do atmosfery szkodliwych substancji.

Wosk sojowy, który używamy do naszych świeczek zapachowych, powstaje z nasion soi. Jego atutem jest nie tylko fakt, że jest bezpieczniejszy dla zdrowia. Naturalne świece zapachowe mogą palić się nawet o 250% niż tradycyjne, co czyni je zdecydowanie bardziej wydajnymi. Sprawdź ofertę naszego sklepu z małymi świecami sojowymi w Poznaniu i zamów już dzisiaj!

MAŁE ŚWIECE SOJOWE NATURALNE Z POZNANIA – POZNAJ ZALETY NASZYCH ŚWIECZEK

Dlaczego warto wybierać nasze naturalne świeczki z Poznania? Do ich najważniejszych zalet zalicza się:
– świece sojowe palą się dłużej, nie tunelują i możesz je wypalić do ostatniej kropli wosku,
– do naturalnego wosku sojowego nie dodajemy żadnych substancji poza tymi, które są certyfikowane – dodajemy naturalne olejki eteryczne,
– podczas spalania wydzielają się naturalne aromaty zamiast szkodliwych substancji,
– są one bezpieczne dla dzieci, alergików i kobiet w ciąży,
– wosk spala się w niższej temperaturze i trudno się nim poparzyć.

ŚWIECE SOJOWE ZAPACHOWE OD MD-CANDLE – ALTERNATYWA DLA WEGAN

Sojowe świece zapachowe w szkle to świetna alternatywa dla osób, które zwracają szczególną uwagę na etyczność wybieranych produktów. Podczas produkcji naszego asortymentu nie cierpi żadne stworzenie, a ich wypalanie nie jest szkodliwe dla naszej planety. Świece z parafiny nadal cieszą się popularnością, ale należy pamiętać o tym, że są one toksyczne dla ludzi i otaczającego nas środowiska. Często przedstawianą alternatywą są ekologiczne świece z wosku pszczelego lub właśnie sojowe. Te pierwsze nie są jednak wybierane przez wegan, dlatego najlepszym wyborem nasze małe świece sojowe z Poznania, których skład jest w pełni cruelty-free.

ŚWIECE SOJOWE W SZKLE I ICH WPŁYW NA ZDROWIE

Dzięki temu, że wosk sojowy nie jest toksyczny, a olejki zapachowe są uwalniane, a nie spalane. Możesz cieszyć się magicznym zapachem bez obaw o swoje zdrowie. Zapomnisz o bólu głowy, który pojawia się podczas palenia tradycyjnych świec. Świetnie sprawdzą się także do domów, w których są małe dzieci, kobiety w ciąży czy alergicy. Woskiem sojowym trudno się oparzyć i łatwiej się go zmywa z każdej powierzchni. W naszym sklepie z małymi świecami sojowymi w Poznaniu przygotowaliśmy szeroką ofertę produktów o wielu różnych zapachach. Znajdziesz u nas kompozycje zapachowe kojarzące się z letnim słońcem w ogrodzie, które zawarte są w Crazy Peony, z tropikalnymi wakacjami – Pinacolada i wiele innych.

ZAPACHOWE ŚWIECE SOJOWE – SPRAWDŹ NASZE WSKAZÓWKI

Podczas pierwszego użycia zapal świecę na minimum 2 godziny, tak by górna tafla wosku roztopiła się całkowicie, zapobiegnie to utworzeniu leja, który spowoduje brak możliwości wypalenia się całej świecy. Nie pal świecy dłużej niż 4 godziny, by wosk nie utracił swoich walorów zapachowych a knot był w jak najlepszej kondycji. Przed ponownym rozpaleniem świecy, ucinaj zawsze knot na długość ok. 0,5 cm, by zapobiec zadymieniu płomienia. Po upływie 4 godzin zgaś świecę i zapal inną.
Nasze małe świece sojowe z Poznania to doskonały pomysł na prezent. Sprawdź także ofertę produktów znajdujących się w innych kategoriach. Znajdziesz tam duże świece sojowe, niezbędne akcesoria do świec, a także woski kominkowe

Naturalne świece zapachowe

W MD-Candle chcemy, aby nasze naturalne świece sojowe kojarzyły się wyłącznie z dobrymi doświadczeniami. Dlatego też poza pięknym wyglądem i doborem wyjątkowych oraz intensywnych aromatów, wprowadziliśmy szereg rozwiązań w trosce o zdrowie naszych klientów i środowisko naturalne. Jesteśmy świadomą ekologicznie firmą. Decydujemy się na opakowania i materiały transportowe nadające się do recyklingu oraz zredukowaliśmy do niezbędnego minimum wykorzystanie plastiku. W każdej wykonanej przez nas świecy z wosku sojowego znajdują się najlepsze składniki, które stanowią ekologiczną alternatywę dla tradycyjnych świec parafinowych.

Wierzymy, że dobre zmiany przynoszą efekty. Chcemy uświadamiać naszych klientów o korzyściach płynących z naturalnych świec zapachowych z Poznania. Nieustannie poszukujemy lepszych i ekologicznych rozwiązań w działalności naszej firmy. Zależy nam na tym, aby być przyjaznymi środowisku, które nas otacza, na każdym etapie naszej działalności. Przykładamy ogromną wagę do sposobu dostarczania nam surowców oraz procesu produkcji naturalnych świec zapachowych sojowych.

Oferta naturalnych świec sojowych od MD-Candle

Shopping Cart