Dyfuzory zapachowe

Wyświetlanie wszystkich wyników: 12

DYFUZORY ZAPACHOWE

Dyfuzory zapachowe z patyczkami to kolejna propozycja od MD-Candle z Poznania, która może wypełnić każde pomieszczenie przyjemnym aromatem. Eleganckie, o intensywnym zapachu, wygodne w użyciu, stanowią idealną alternatywę lub dodatek do świec sojowych, które również znajdziesz w naszej ofercie. Dyfuzory zapachowe z patyczkami to świetny dodatek do każdego wnętrza i idealny pomysł na prezent. Nasze dyfuzory tworzone są z pasją i miłością do natury. Nie posiadają żadnych substancji szkodliwych dla środowiska oraz zdrowia ludzi i zwierząt. Bazą dyfuzorów jest olej migdałowy, pochodzący z ekologicznej produkcji.

DYFUZORY ZAPACHOWE Z PATYCZKAMI

Nasze dyfuzory zapachowe składają się ze szklanego słoiczka, który wypełniony jest kompozycją zapachową o odpowiedniej gęstości i patyczków wykonanych ze 100-procentowego rattanu. Każdy patyczek jest tak skonstruowany, aby olejki stopniowo przenosiły się na ich górę i dzięki parowaniu wypełniały pomieszczenie niesamowitym aromatem.

Rattan pozwala stopniowo uwalniać się aromatowi bez utraty intensywności zapachu. Dzięki temu nasze dyfuzory zapachowe w Poznaniu nie wymagają żadnego źródła ciepła i mogą być używane wszędzie tam, gdzie niewskazane jest palenie świec sojowych. Możesz z nich korzystać zarówno w domu, jak i w pracy, w biurze, a także stanowi świetne akcesorium do aromaterapii.

DYFUZORY ZAPACHOWE DO DOMU

Dyfuzory zapachowe z patyczkami, które znajdziesz w naszym sklepie internetowym z Poznania są niezwykle proste w użyciu. Wystarczy otworzyć flakonik z olejkami i umieścić w nim patyczki. Ilość olejków gwarantuje niesamowity aromat nawet przez kilka tygodni. Dla optymalnego uwalniania aromatu należy obracać patyczki w dyfuzorze raz na tydzień.

Intensywność zapachu możesz dopasować do własnych wymagań poprzez umieszczenie w pojemniku większej lub mniejszej ilości patyków. Możesz także przemyśleć ustawienie produktu. Jeśli stanie w przeciągu to zapach będzie roznosił się szybciej. Wzmocnieniem zapachu dyfuzora może być również jednoczesne zapalenie świecy o tej samej kompozycji aromatów, które znajdziesz w ofercie naszego sklepu internetowego MD-Candle. Pamiętaj, aby przy każdej zmianie zapachu wymieniać patyczki.

Dyfuzory warto ustawiać na podstawce. Zachowaj jednak ostrożność podczas ich przenoszenia lub obracania patyczków, ponieważ olejki, mimo iż są naturalne, mogą odbarwiać niektóre powierzchnie. Nasze nowoczesne dyfuzory zapachowe z Poznania powinny znajdować się w miejscu niedostępnym dla dzieci i zwierząt. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór dyfuzorów, które dostępne są w wielu różnych kompozycjach zapachowych. Sprawdź nasz asortyment i wybierz ulubiony zapach do swojego domu lub biura.

AROMATYCZNE DYFUZORY ZAPACHOWE W POZNANIU

Dyfuzory, które oferujemy cechują się dużą zawartością olejku eterycznego. Co istotne, nie są to elektryczne dyfuzory. Nasze produkty tworzymy podobnie jak świece zapachowe. Wykorzystujemy tylko i wyłącznie naturalne składniki, w trosce o Twoje zdrowie i nasze środowisko naturalne. Eleganckie flakoniki, użycie materiałów wysokiej jakości, a także ciekawe kompozycje zapachowe sprawiają, że dyfuzory zapachowe z patyczkami MD-Candle to idealny pomysł na prezent. Są one także ciekawym dodatkiem designerskim do każdego wnętrza, bez względu na styl aranżacji.

DYFUZORY Z PATYCZKAMI W SKLEPIE INTERNETOWYM MD-CANDLE

Nasza oferta powstała z myślą o naszych klientach. Wsłuchaliśmy się w Wasze potrzeby po to, abyśmy mogli spełniać nawet najbardziej wygórowane wymagania. Ogromną popularnością cieszą się zapachy Pinacolada, Raspberry Sweet Lemonade oraz Bora Bora. Z naszymi produktami stworzysz niesamowitą pełną energii lub relaksującą atmosferę w domu. Zapraszamy także do przeglądania innych kategorii, w których znajdziesz małe świece sojowe, akcesoria do świec, duże świece sojowe i woski kominkowe. Przy zamówieniu powyżej 150 zł obowiązuje darmowa dostawa!

Naturalne świece zapachowe

W MD-Candle chcemy, aby nasze naturalne świece sojowe kojarzyły się wyłącznie z dobrymi doświadczeniami. Dlatego też poza pięknym wyglądem i doborem wyjątkowych oraz intensywnych aromatów, wprowadziliśmy szereg rozwiązań w trosce o zdrowie naszych klientów i środowisko naturalne. Jesteśmy świadomą ekologicznie firmą. Decydujemy się na opakowania i materiały transportowe nadające się do recyklingu oraz zredukowaliśmy do niezbędnego minimum wykorzystanie plastiku. W każdej wykonanej przez nas świecy z wosku sojowego znajdują się najlepsze składniki, które stanowią ekologiczną alternatywę dla tradycyjnych świec parafinowych.

Wierzymy, że dobre zmiany przynoszą efekty. Chcemy uświadamiać naszych klientów o korzyściach płynących z naturalnych świec zapachowych z Poznania. Nieustannie poszukujemy lepszych i ekologicznych rozwiązań w działalności naszej firmy. Zależy nam na tym, aby być przyjaznymi środowisku, które nas otacza, na każdym etapie naszej działalności. Przykładamy ogromną wagę do sposobu dostarczania nam surowców oraz procesu produkcji naturalnych świec zapachowych sojowych.

Oferta naturalnych świec sojowych od MD-Candle

Shopping Cart