Kominki

KOMINKI CERAMICZNE

Kominek ceramiczny zapachowy to produkt doskonały, który da Ci możliwość skorzystania z dobroczynnych właściwości olejków eterycznych oraz wosków. Wprawdzie działanie olejków eterycznych jest znane ludzkości od wielu lat, ale aktualnie przeżywają one prawdziwy renesans. Umieszczone w niewielkich kostkach sojowych, a następnie w kominku ceramicznym, stały się popularną alternatywą dla świec. Aby w pełni cieszyć się z walorów, niezbędne jest wykorzystanie kominka. Oferujemy wiele różnych modeli, które wyróżniają się designem i kolorystyką. Dzięki temu możesz wybrać idealny kominek ceramiczny do wystroju wnętrza, w którym będzie miał stanąć i spełniać swoją funkcję. Modele ceramiczne nie tylko pięknie się prezentują, ale także są wytrzymałe na działanie temperatury.

KOMINKI DREWNIANE

Kominki drewniane do wosków to propozycja dla miłośników natury i niepowtarzalnego designu. Wykonane z najwyższej jakości drewna, świetnie wpisują się w aranżacje w stylu skandynawskim i minimalistycznym oraz klasycznym. Jeśli lubisz żyć w zgodzie z naturą, cenisz sobie wyroby z naturalnych materiałów i ponad wszystko stawiasz drewniany design, to te kominki będą idealnym wyborem dla Ciebie.

KOMINKI METALOWE

Kominki metalowe do wosków, które oferujemy w naszym sklepie MD-Candle to również produkty o niepowtarzalnym designie. Każdy z kominków wyposażony jest w szklaną misę oraz podstawek na podgrzewacz. Styl wykończenia świetnie wpisuje się w aranżacje loftowe, a klasyczna kolorystyka sprawia, że dopasujesz je do większości wnętrz.

Naturalne świece zapachowe

W MD-Candle chcemy, aby nasze naturalne świece sojowe kojarzyły się wyłącznie z dobrymi doświadczeniami. Dlatego też poza pięknym wyglądem i doborem wyjątkowych oraz intensywnych aromatów, wprowadziliśmy szereg rozwiązań w trosce o zdrowie naszych klientów i środowisko naturalne. Jesteśmy świadomą ekologicznie firmą. Decydujemy się na opakowania i materiały transportowe nadające się do recyklingu oraz zredukowaliśmy do niezbędnego minimum wykorzystanie plastiku. W każdej wykonanej przez nas świecy z wosku sojowego znajdują się najlepsze składniki, które stanowią ekologiczną alternatywę dla tradycyjnych świec parafinowych.

Wierzymy, że dobre zmiany przynoszą efekty. Chcemy uświadamiać naszych klientów o korzyściach płynących z naturalnych świec zapachowych z Poznania. Nieustannie poszukujemy lepszych i ekologicznych rozwiązań w działalności naszej firmy. Zależy nam na tym, aby być przyjaznymi środowisku, które nas otacza, na każdym etapie naszej działalności. Przykładamy ogromną wagę do sposobu dostarczania nam surowców oraz procesu produkcji naturalnych świec zapachowych sojowych.

Oferta naturalnych świec sojowych od MD-Candle

Shopping Cart