Kominki

KOMINKI CERAMICZNE

Kominek ceramiczny zapachowy to produkt doskonały, który da Ci możliwość skorzystania z dobroczynnych właściwości olejków eterycznych oraz wosków. Wprawdzie działanie olejków eterycznych jest znane ludzkości od wielu lat, ale aktualnie przeżywają one prawdziwy renesans. Umieszczone w niewielkich kostkach sojowych, a następnie w kominku ceramicznym, stały się popularną alternatywą dla świec. Aby w pełni cieszyć się z walorów, niezbędne jest wykorzystanie kominka. Oferujemy wiele różnych modeli, które wyróżniają się designem i kolorystyką. Dzięki temu możesz wybrać idealny kominek ceramiczny do wystroju wnętrza, w którym będzie miał stanąć i spełniać swoją funkcję. Modele ceramiczne nie tylko pięknie się prezentują, ale także są wytrzymałe na działanie temperatury.

KOMINKI DREWNIANE

Kominki drewniane do wosków to propozycja dla miłośników natury i niepowtarzalnego designu. Wykonane z najwyższej jakości drewna, świetnie wpisują się w aranżacje w stylu skandynawskim i minimalistycznym oraz klasycznym. Jeśli lubisz żyć w zgodzie z naturą, cenisz sobie wyroby z naturalnych materiałów i ponad wszystko stawiasz drewniany design, to te kominki będą idealnym wyborem dla Ciebie.

KOMINKI METALOWE

Kominki metalowe do wosków, które oferujemy w naszym sklepie MD-Candle to również produkty o niepowtarzalnym designie. Każdy z kominków wyposażony jest w szklaną misę oraz podstawek na podgrzewacz. Styl wykończenia świetnie wpisuje się w aranżacje loftowe, a klasyczna kolorystyka sprawia, że dopasujesz je do większości wnętrz.

Koszyk