świece do jogi i medytacji

Jakie wybrać świece do jogi i medytacji?

W czasach, kiedy stres i niepokój są zjawiskami, które towarzyszą ludziom praktycznie każdego dnia, techniki relaksacyjne znacząco zyskują na popularności i zainteresowaniu. Joga, czy medytacja pozwalają złapać oddech, ukoić zmysły i spojrzeć na problemy z bezpiecznego dystansu. To jednak wymaga przygotowania odpowiedniej atmosfery, a zrobić to można między innymi przy pomocy świec do medytacji, które znajdziesz w naszej ofercie. Starannie dobrane nuty zapachowe uwalniają wyjątkowy aromat, a delikatny płomień świecy otuli subtelnym światłem.

Przeczytaj także:

Dawne tradycje ajurwedyjskie w dzisiejszych czasach

Zapalanie świec zapachowych jest zwyczajem, który obecny jest w tradycjach wielu różnych kultur. Rytuał ten pochodzi między innymi z ajurwedyjskiej praktyki religijnej, gdzie światło oznaczało łagodność, szczęście i wiedzę, której płomień unosił się ku niebu. Oznaczało to, że była ona ukierunkowana na pozytywne wartości. Mając na uwadze te właściwości także i dzisiaj zapala się naturalne świece zapachowe, aby osiągnąć spokój oraz nabrać odwagi do dalszego działania.

Jakie świece do jogi i medytacji?

Świece relaksacyjne do jogi i medytacji to produkty, które w naturalny sposób pomagają osiągać stan odprężenia oraz równowagi duchowej. W zależności od kompozycji zapachowych pozwalają one wyciszyć zestresowany organizm albo odwrotnie – dodają energii i przywołują stan radości oraz ekscytacji. Jeśli chce się podczas jogi medytacji osiągnąć maksymalne rozluźnienie, to warto wybrać zapachowe świece sojowe z olejkami eterycznymi. 

Naturalne świece zapachowe do medytacji oraz jogi

Przygodę z naturalnymi świecami do medytacji i jogi z wosku sojowego należy zacząć od starannego wybrania kompozycji zapachowej. Do wyboru są dwa warianty, czyli relaksujący i energetyczny. Polne kwiaty, w których dominuje ziołowe i ciepłe geranium, zestawione ze świeżą nerolą, limetką i ylang-ylang, poprawiają humor i pobudzają do działania. Perfekcyjnie sprawdzają się w trakcie porannego rozciągania. Orientalne aromaty otulą zmysły w trakcie wieczornych rytuałów przy pomocy dymnego zapachu paczuli, cynamonu, czy też słodkiej pomarańczy.

Dobre świece do medytacji powinny zawierać aromaty z lasu. Świetnie sprawdzi się w tym przypadku olejek sosnowy, świerkowy i jałowcowy. Taka mieszanka działa antydepresyjnie i potrafi uspokoić po naprawdę ciężkim dniu. Tylko kilka minut spoglądania na palący się płomień świeczki wystarczy, aby osiągnąć spokój i równowagę. Każdy, kto szuka produktów do medytacji i jogi polecamy nasze specjalne świece zapachowe w szkle. Uprzyjemnią one relaks i są świetnym wyborem do aromaterapii.

Shopping Cart