mdcandle instagram

ŚWIECE MAŁE

ŚWIECE DUŻE

WOSKI KOMINOWE

DYFUZORY ZAPACHOWE

ZESTAWY

AKCESORIA

NOWOŚCI


Bestsellery

CIEKAWOSTKI

Atmosfera jaka będzie panowała w domu to wynik wielu różnych czynników, które trzeba brać pod uwagę, Chcąc zadbać o swoje wnętrze należy postarać się o to jak będzie się prezentować, jakie będzie jego wyposażenie. Nie można jednak zapominać o tym jak istotną rolę w tym wszystkim odgrywać będzie również zapach. Nasz zmysł powonienia jest wrażliwy, dlatego niedoskonałe zapachy są odczuwalne i jeśli pojawiają się w domu mogą zepsuć atmosferę. Chcąc zadbać o swoje wnętrze i zapach jaki będzie tam panował możemy sięgnąć po świece i woski zapachowe. Rynek daje sporo interesujących propozycji, wśród których na uwagę zasługują produkty przygotowywane przez MD Candle - firmę wyspecjalizowaną w produkcji świec zapachowych.


Oferta przygotowana przez MD Candle - co znajdziemy w sprzedaży?

Firma MD Candle powstałą jako sposób na promowanie doskonałego zapachu, który może wypełniać wnętrze każdego domu. Zamiłowanie do zapachów i świeć pozwoliło na połączenie, które doprowadziło do powstania wyjątkowych produktów sygnowanych znakiem towarowym tego producenta. W grę wchodzą świece zapachowe oraz przeznaczone do topienia w specjalnych kominkach woski. Chcąc bliżej poznać produkty tej marki warto przyjrzeć się zarówno świecom jak i woskom zapachowym.


Świece zapachowe - czyli co kryje się za wyjątkowym zapachem?

Zacząć warto od świec zapachowych. To produkt, który w sklepach występuje w wielu różnych formach, natomiast jeśli chodzi o ofertę MD Candle wszystkie sprzedawane świece zapachowe to wynik starannego, przemyślanego i odpowiednio dopracowanego procesu produkcji. Nad każdym jego etapem czuwają doświadczeni specjaliści. Nim powstanie świeca realizowany jest pierwszy etap produkcji, poza siedzibą MD Candle. Chodzi o etap, w którym huta szkła przygotowuje wszystkie kolorowe szkła, które następnie wypełnione będą zapachowym woskiem.
Gotowe barwione szkło, które trafi do MD Candle może przejść w ręce specjalistów od zapachów. Każda świeca zostaje w pierwszym etapie knotowana. To proces wykonywany ręcznie, gdzie w szkle umieszczany jest bawełniany knot zanurzony w naturalnym wosku. Zaknotowane szkło może zostać uzupełnione odpowiednio przygotowanym woskiem zapachowym.


Wysokiej jakości wosk sojowy

Do produkcji świec zapachowych firma MD Candle wykorzystuje wysokiej jakości wosk sojowy od szwedzkiego producenta. To produkt pozbawiony pochodnych ropy, wegański, w pełni bezpieczny i pozbawiony zanieczyszczeń. Dzięki temu wosk w trakcie spalania nie będzie wydzielał toksycznych substancji. W trakcie produkcji świec topiony jest w temperaturze 50 stopni, dzięki czemu nie ma obaw o jego przypalenie. Roztopiony wosk trafia do szklanych zlewek i tam oczekuje na zmieszanie z zapachem, musi jednak wcześniej odpowiednio przestygnąć.


Wyjątkowe zapachy - serce świecy

Sercem każdej świecy i wosku będzie rzecz jasna zapach. Dlatego MD Candle wszystkie swoje zapachy tworzy samodzielnie. Do produkcji wykorzystywane są doskonałej jakości olejki wegańskie, które nie mają szkodliwych substancji. Produkowane w zgodzie ze standardami IFRA i REACH. Po tym jak wosk zostanie wystudzony trafia do niego odpowiednia dawka zapachu i następuje odpowiednie ich zmieszanie, po czym taka mieszanka przelewana jest do zaknotowanego wcześniej szkła i przez 48 godzin oczekuje na pakowanie.


Produkcja wosków zapachowych

Podobny charakter ma produkcja wosków zapachowych, które oferuje firma MD Candle. Te same etapy produkcji, topienie wosku, mieszanie z zapachem, tylko ostatecznym ich miejscem są specjalne szablony podobne do niedużych czekoladek nie zaś przygotowane do świec barwione szkło. Tam woski przybierają swoją ostateczną formę i po wystygnięciu pakowane są w folię i kartonik. Całość zwieńczona jest plombą, która stanowi gwarancje, że produkt jest w stanie nienaruszonym. Tak przygotowany wosk jest gotowy do jego spalania w specjalnie przygotowanym kominku zapachowym czy to ogrzewanym płomieniem czy też popularnym obecnie kominkiem elektrycznym.


Dyfuzory zapachowe w ofercie MD Candle

W ofercie jaką przygotowuje MD Candle poza woskami i świecami znajdują się jeszcze dyfuzory zapachowe. To kolejny dobry produkt, który wychodzi spod ręki tego producenta. Wykonane są z oleju migdałowego, dlatego produkt jest naturalny i nieszkodliwy dla zdrowia. W produkcji używana jest wysokiej jakości woda destylowana, patyczki wykonane są rattanu a szkło pochodzi z naszej krajowej huty. Dlatego decydując się na propozycje MD Candle można liczyć na najwyższej jakości produkt, który będzie w pełni bezpieczny dla zdrowia.  

Strona internetowa md-candle.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez stronę internetową md-candle.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć tutaj [X]