mdcandle instagram mdcandle facebook

Rejestracja nowego konta

W celu rejestracji prosimy wypełnić poprawnie wszystkie pola i zaakceptować regulamin.

Dane osobowe

adres e-mail
hasło (min. 8 znaków)
powtórz hasło
imię
nazwisko
nr. telefonu GSM

Dane do wysyłki

kod pocztowy
miasto
ulica i numer

Dane do wystawienia faktury

konsument przedsiębiorca
imie nazwisko
NIP (opcjonalny)
kod pocztowy
miasto
ulica i numer
[wymagane] oświadczam, że zapoznałem się z treścią Regulaminu Sklepu wraz z Załącznikami oraz Polityką Prywatności wraz z informacją o plikach Cookies i akceptuję ich postanowienia.
[wymagane] oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych w formularzu zamówienia wyłącznie w celu realizacji umowy sprzedaży ze sklepem internetowym md-candle.pl zgodnie z przepisami ustawy o ochronie danych osobowych oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przekazanych przeze mnie danych osobowych w procesie zamówienia (i/lub założeniu Konta Klienta) jedynie w formie i zakresie prawem przewidzianym, zgodnie z ustawodawstwem polskim i unijnym, ponadto zastrzegam możliwość modyfikacji i sprostowania swoich danych osobowych w każdym czasie, a w przypadku rezygnacji z Konta w Sklepie przysługuje mi prawo żądania usunięcia z baz danych osobowych Sklepu. Administratorem danych osobowych jest firma: md-candle.pl Marika Wawrzyniak (os. Stefana Batorego 79 lok. U1,U2 i U3, POZNAŃ 60-687 , NIP: 9721268677, REGON: 366080053). Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawiania. Informujemy, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne założenia zamówienia i/lub konta.
[opcjonalne] oświadczam, że zgodnie z ustawą z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. Nr 144, poz.1204 z późn. zm. ) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie niezbędnym do otrzymywania Newslettera od sklepu md-candle.pl, na który wyraziłem zgodę oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych ujawnionych w formularzu rejestracji firmie md-candle.pl Marika Wawrzyniak w celach marketingowych i wykraczających poza granice wykonania umowy sprzedaży, w szczególności na przetwarzanie tych danych w celach badania preferencji (profilowanie) i poziomu zadowolenia z usługi. Administratorem danych osobowych jest firma: md-candle.pl Marika Wawrzyniak (os. Stefana Batorego 79 lok. U1,U2 i U3, POZNAŃ 60-687 , NIP: 9721268677, REGON: 366080053). Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawiania. Informujemy, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi newslettera.
Strona internetowa md-candle.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez stronę internetową md-candle.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć tutaj [X]