Jak przechowywać świece zapachowe?
Nowinki

Jak przechowywać świece zapachowe?

Posiadanie różnorodnej kolekcji świec zapachowych pozwala na tworzenie wyjątkowej atmosfery w domu, dostosowanej do pory roku, okazji, czy specyfiki pomieszczenia. Aby jednak świeczki zachowały swoje właściwości i świeży zapach, istotne jest prawidłowe ich przechowywanie. 

Czytaj więcej »
Znaczenie i zastosowanie świec w Feng Shui
Nowinki

Znaczenie i zastosowanie świec w Feng Shui

Feng shui, starożytna chińska sztuka harmonizowania przestrzeni, umożliwia nie tylko podniesienie estetyki i funkcjonalności pomieszczenia, ale również pozytywne oddziaływanie na samopoczucie jego mieszkańców. Ciekawostką może być fakt, że w filozofii feng shui szczególne miejsce zajmują świece, które pełnią ważną rolę w balansowaniu energii w domu. 

Czytaj więcej »
Jakie świece zapachowe poprawiają humor
Nowinki

Jakie świece zapachowe poprawiają humor?

Znana kanadyjska psycholożka i neurobiolożka, Rachel Sarah Herz, udowodniła, że zapachy mają zdolność wpływania na ludzki nastrój w znacznie szerszym zakresie niż jakiekolwiek inne bodźce zmysłowe. Ale skąd bierze się taka moc aromatów? Sekret tkwi w unikatowym powiązaniu zapachów ze wspomnieniami i skojarzeniami, co prowadzi do wywołania różnorodnych emocji. Jeśli zauważasz, że ostatnimi czasy twoje samopoczucie pozostawia wiele do życzenia, rozważ poprawę nastroju za pomocą właściwie dobranych aromatów. Nasze świece zapachowe mogą okazać się w tym nieocenione.

Czytaj więcej »
Jak wybrać świecę zapachową przez internet?
Nowinki

Jak wybrać świecę zapachową przez internet?

Wraz z upływem lat, internet staje się dla nas coraz bardziej znany i przyjazny. Coraz więcej osób spędza codziennie czas w sieci, a zakupy online stały się dla wielu normą. Sklepy internetowe przyciągają klientów coraz bogatszą ofertą, co sprawia, że rośnie nasze zainteresowanie zakupami w tym formie.

Czytaj więcej »
Dlaczego warto kupować duże świece zapachowe w szkle?
Nowinki

Dlaczego warto kupować duże świece zapachowe w szkle? 

Nie da się ukryć, że przebywanie w pomieszczeniach, w których ładnie pachnie, ma korzystny wpływ na samopoczucie człowieka. Unoszący się w pokojach przyjemny zapach pozwala się zrelaksować i wprowadza domowników w pozytywny nastrój. Świece w szkle od kilku lat zyskują na popularności. W szczególności produkty sojowe, które są ekologiczne i nie mają negatywnego wpływu na zdrowie człowieka.

Czytaj więcej »
świece na komary
Nowinki

Jakie wybrać świece na komary?

Gorący, letni wieczór jest idealną porą na to, aby spotkać się z przyjaciółmi. Nie sposób jednak cieszyć się ze wspólnie spędzanego czasu, gdy zewsząd atakuje chmara komarów. Ponadto nie każdy chce używać preparatów na bazie środków chemicznych. Dlatego też świetnym rozwiązaniem okazują się świece o określonych zapachach.

Czytaj więcej »
świece sojowe na jesień
Nowinki

Jakie świece sojowe na jesień wybrać?

Jesień w Polsce niekiedy określana jest złotą polską jesienią, a to ze względu na kolory, jakie wtedy można ujrzeć za oknem. Pomarańczowe słońce, lekki wiatr, długie wieczory i spacery pośród kolorowych liści. Jesień, jak każda pora roku cechuje się swoim niepowtarzalnym charakterem, magią i klimatem. Po całym dniu pracy, gdy popołudnie już zamienia się w wieczór, często pojawia się potrzeba oderwania od obowiązków.

Czytaj więcej »
Świece sojowe a weganizm
Nowinki

Świece sojowe a weganizm

Praktycznie każdego dnia coraz więcej mówi się o ekologii i życiu zgodnie z naturą. Świadomość konsumentów w tym aspekcie jest coraz większa. Zauważyć to można między innymi na przykładzie odnawialnych źródeł energii i urządzeń, które są do nich dostosowane. Podobnie jest z produktami życia codziennego, do których zalicza się świece sojowe.

Czytaj więcej »
Jak kupować świece sojowe
Nowinki

Jak kupować świece sojowe? Sprawdź nasz poradnik!

Świece sojowe nadają wnętrzu niepowtarzalnego zapachu i atmosfery. Przed zakupem odpowiedniego produktu powinno się jednak przemyśleć kilka istotnych kwestii. Dopiero na ich podstawie można podjąć ostateczną decyzję, na przykład o wielkości świecy, czy też nucie zapachowej.

Czytaj więcej »
Świeczki sojowe dla gości - oryginalne podziękowanie dla gości weselnych
Nowinki

Świeczki sojowe dla gości – oryginalne podziękowanie dla gości weselnych

Czy świece sojowe mogą być dobrym pomysłem na podziękowanie dla gości weselnych? Okazuje się, że tak! Wiele Par Młodych decyduje się na taki podarunek, który dodatkowo ma personalizowaną winietkę. Taki upominek z pewnością docenią wszyscy weselnicy, gdyż jest to zarówno oryginalny, jak i niezwykle piękny prezent. Ponadto świece sojowe na podziękowanie dla gości sprawią, że poczują się oni wyjątkowo, a kiedy już je zapalą w swoich domach, wrócą na pewno wspomnieniami do wspaniałej zabawy. 

Czytaj więcej »
Shopping Cart