narzędzia i materiały do zrobienia świecy sojowej
Nowinki

Narzędzia i materiały do zrobienia świecy sojowej

Zrobienie swojej pierwszej świecy sojowej to dla wielu osób ekscytujące przeżycie. Stworzenie indywidualnego zapachu, który będzie unosił w domu sprawia, że każdy choć raz chciałby spróbować zrobić swoją świeczkę. Wbrew pozorom nie jest to takie trudne zadanie, ale niezwykle istotne jest to, aby mieć odpowiednie do tego narzędzia i materiały.

Czytaj więcej »
ustawienie świecy w domu
Nowinki

W jakim miejscu ustawiać świece w domu?

Świece zapachowe stają się coraz częściej nieodłącznym elementem dekoracji wnętrz. Warto jednak napomnieć, że spełniają one nie tylko funkcję dekoracyjną, ale także praktyczną. Dzięki swoim pięknym zapachom wprowadzają do pomieszczeń więcej przytulności i sprawiają, że chce się w nich przebywać.

Czytaj więcej »
świece sojowe z płatkami kwiatów
Nowinki

Jak zrobić świece sojowe z płatkami kwiatów?

Badania wykonane przez American Chemical Society wykazują, że podczas spalania takiej świeczki wydziela się benzen i toluen. Są to substancje rakotwórcze i silnie toksyczne dla układu oddechowego i całego organizmu. Świadomość ludzi jednak stale rośnie w kwestii wyboru przyjaznych nie tylko człowiekowi, ale także środowisku naturalnemu produktów.

Czytaj więcej »
zastosowanie świec sojowych w aromaterapii
Nowinki

Zastosowanie świec sojowych w aromaterapii

Aromaterapia to jedna z metod stosowanych w medycynie naturalnej, która służy poprawie zdrowia oraz samopoczucia. Jednym z nośników olejków eterycznych, które odpowiednio dobrane, wpływają relaksacyjnie na człowieka, są świece zapachowe.

Czytaj więcej »
Jak zrobić świecę sojową zapachową DIY?
Nowinki

Jak zrobić świecę zapachową DYI?

Świece zapachowe stają się coraz częściej nieodłącznym elementem wystroju każdego wnętrza. Nie tylko pełnią one funkcję ozdobną, ale także tworzą niepowtarzalną atmosferę. Wnoszą sporo ciepła i blasku do każdej przestrzeni oraz roztaczają niesamowitą aurę we wnętrzu.

Czytaj więcej »
Czy świece sojowe są zdrowe?
Nowinki

Czy świece sojowe są zdrowe?

Nie od dziś wiadomo, że świece parafinowe podczas spalania mogą wyzwalać z siebie toksyczne związki chemiczne i substancje niekorzystnie wpływające na nasze samopoczucie. Alternatywą dla nich stały się świece sojowe.

Czytaj więcej »
Koszyk